TBJD106K035CRLZ0000
MFR.Part #
TBJD106K035CRLZ0000
JLCPCB Part #
C7399427
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 3.5uA 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors