TBJB475K020CRSB0724
MFR.Part #
TBJB475K020CRSB0724
JLCPCB Part #
C7120610
Description
-55℃~+125℃ 20V 3Ω 4.7uF 940nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS