TBJB475K020CRSB0824
MFR.Part #
TBJB475K020CRSB0824
JLCPCB Part #
C5796295
Description
-55℃~+125℃ 20V 3Ω 4.7uF 940nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors