TBJA475K010CRSB0000
MFR.Part #
TBJA475K010CRSB0000
JLCPCB Part #
C6279806
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 470nA 5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors