TBJA336K010CRSZ0000
MFR.Part #
TBJA336K010CRSZ0000
JLCPCB Part #
C6279793
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors