TBJA225K035CRSB0000
MFR.Part #
TBJA225K035CRSB0000
JLCPCB Part #
C5794185
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4.5Ω 770nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors