TAJT225K020RNJ
MFR.Part #
TAJT225K020RNJ
JLCPCB Part #
C1953173
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 6Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS