TAJE337K006TNJV
MFR.Part #
TAJE337K006TNJV
JLCPCB Part #
C5793791
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20.8uA 330uF 400mΩ 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS