TAJC337K006RNJV
MFR.Part #
TAJC337K006RNJV
JLCPCB Part #
C5975683
Description
-55℃~+125℃ 19.8uA 330uF 500mΩ 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS