TAJD475M050TNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJD475M050TNJV
JLCPCB Part #
C7395929
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz 4.7uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS