TAJA475K016RNJV
MFR.Part #
TAJA475K016RNJV
JLCPCB Part #
C1956582
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS