TAJA226K006RNJV
MFR.Part #
TAJA226K006RNJV
JLCPCB Part #
C1954250
Description
-55℃~+125℃ 22uF 3Ω@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS