TAJA225K020HNJ
MFR.Part #
TAJA225K020HNJ
JLCPCB Part #
C5975582
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 5.3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors