TAJA225K010HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA225K010HNJ
JLCPCB Part #
C7357108
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 7Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors