TACL105M010XTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACL105M010XTA
JLCPCB Part #
C1955002
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uF 7.5Ω ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS