LCCI0603J18NGTAR
MFR.Part #
LCCI0603J18NGTAR
JLCPCB Part #
C5781509
Package
0603
Description
12@100MHz 18nH 2GHz 450mΩ 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS