ME03EA045-TE12L
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
ME03EA045-TE12L
JLCPCB Part #
C6224831
Package
SMA-FL
Description
200uA@45V 3A 45V 550mV@3A SMA-FL Schottky Diodes ROHS