LMLP13B3M680DTAS
MFR.Part #
LMLP13B3M680DTAS
JLCPCB Part #
C17255017
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
134mΩ 2A 3.5A 68uH ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS