CWR09FB685KBC
MFR.Part #
CWR09FB685KBC
JLCPCB Part #
C6162633
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 3.5Ω 6.8uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS