L0805120GEWTR\500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L0805120GEWTR\500
JLCPCB Part #
C2051457
Package
0805
Description
12nH 2.4GHz 200mΩ 40@450MHz 750mA ±2% 0805 Inductors (SMD)