KCQ60A06
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
KCQ60A06
JLCPCB Part #
C6579208
Package
TO-247
Description
1 Pair Common Cathode 25mA@60V 60A 60V 670mV@30A TO-247 Schottky Diodes ROHS