F950J107KSAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F950J107KSAAQ2
JLCPCB Part #
C6245798
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 900mΩ ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS