F950G686KSAAQ2
MFR.Part #
F950G686KSAAQ2
JLCPCB Part #
C1958070
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 4V 68uF 800mΩ ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS