F931D336MNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931D336MNC
JLCPCB Part #
C1954440
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 700mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS