F931D336KNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931D336KNC
JLCPCB Part #
C1960104
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 700mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS