F931A335MAA
MFR.Part #
F931A335MAA
JLCPCB Part #
C1953508
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 4.5Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS