F930J156KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F930J156KAA
JLCPCB Part #
C1955388
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 15uF 2.9Ω@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS