F930J106KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F930J106KAA
JLCPCB Part #
C1953848
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3Ω@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS