F911A157MNC
MFR.Part #
F911A157MNC
JLCPCB Part #
C1954770
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 10V 150uF 490mA@100kHz 500nA@20℃,1min ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS