F911A157KNC
MFR.Part #
F911A157KNC
JLCPCB Part #
C1960609
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 10V 150uF 490mA@100kHz 500nA@20℃,1min ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS