F910G337KNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F910G337KNC
JLCPCB Part #
C6946822
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 330uF 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS