CWR19JK475KCEZ
MFR.Part #
CWR19JK475KCEZ
JLCPCB Part #
C6497338
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 20V 4.7uF 6Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors