CWR11NK684KB\TR
MFR.Part #
CWR11NK684KB\TR
JLCPCB Part #
C5642820
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 500nA 50V 680nF 7Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors