CWR11HK226JBB
MFR.Part #
CWR11HK226JBB
JLCPCB Part #
C6542848
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15V 22uF 3.3uA ±5% 2917 Tantalum Capacitors