CWR11HK106KBC
MFR.Part #
CWR11HK106KBC
JLCPCB Part #
C6542840
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors