CWR09KC105KCA
MFR.Part #
CWR09KC105KCA
JLCPCB Part #
C6163200
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 25V 6.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors