CWR09DH685KBC
MFR.Part #
CWR09DH685KBC
JLCPCB Part #
C6493923
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 4.5Ω 6.8uF 6V ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors