CKR04BX560KR
MFR.Part #
CKR04BX560KR
JLCPCB Part #
C1138499
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 56pF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded