CKR04BX120KR
MFR.Part #
CKR04BX120KR
JLCPCB Part #
C1138526
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
12pF 200V 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded