CK06BX104K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CK06BX104K
JLCPCB Part #
C128924
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 100nF 5.08mm ±10% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS