MR052A111GAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
MR052A111GAA
JLCPCB Part #
C1646748
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
110pF 200V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded