CCR09CG471JR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CCR09CG471JR
JLCPCB Part #
C1647379
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 470pF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded