AQ12EM680FAJME\250V
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AQ12EM680FAJME\250V
JLCPCB Part #
C1909668
Package
0505
Description
150V 68pF ±1% 0505 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS