AQ12EM160FAJME\250V
MFR.Part #
AQ12EM160FAJME\250V
JLCPCB Part #
C1847266
Description
150V 16pF ±1% 0505 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS