DC-183-13A
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
DC-183-13A
JLCPCB Part #
C145919
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1.3mm 24V 3.6mm 3A DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS