DC-072-165A
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
DC-072-165A
JLCPCB Part #
C129003
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1.65mm 30V 5.2mm 500mA DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS