1.25T-6P-DP
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
1.25T-6P-DP
JLCPCB Part #
C145933
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.45mm 4.7mm 6 6P 9.25mm PA46 Phosphor bronze Through Hole 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS