1.25T-15P-WV
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
1.25T-15P-WV
JLCPCB Part #
C2689905
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P 3.9mm 4.7mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS