P62BNL820MA2636T
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
P62BNL820MA2636T
JLCPCB Part #
C3680952
Package
0602
Description
10V 2 82pF、100nF Bus X7R ±20% 0602 Capacitor Networks, Arrays ROHS