WP710A10ID
Extended
Manufacturer
Kingbright
MFR.Part #
WP710A10ID
JLCPCB Part #
C5831626
Package
Plugin,D=2.9mm
Description
-40℃~+85℃ 10mA 2.3V 2.9mm Round Lens 30mcd 50° 617nm 627nm 75mW Frosted Red Lens Red 插件,D=2.9mm LED Indication - Discrete ROHS